Герой-рятівник привіз до ветеринарів бездомного пса, але правда виявилася зовсім іншою
Герой-рятівник привіз до ветеринарів бездомного пса, але правда виявилася зовсім іншою

Чоловік приніс у лікарню бездомного пса, який потребував допомоги. А незабаром виявилося, що він і є господарем цього пса.

Ця історія сталася в Огайо. Якийсь чоловік звернувся за допомогою до ветеринарів, привівши з собою собаку, яка потребувала серйозного лікування.., інформує Ukr.Media.

Чоловік заявив, що виявив пса з раною на шиї і мордочкою, зав'язаною скотчем. Він розповів, що чотириногий пацієнт був бездомним, і він щиросердно захотів йому допомогти.

Зрозуміло, ветеринари не могли пройти повз безпорадного пса і погодилися його лікувати абсолютно безкоштовно. Чоловіка ж назвали справжнім героєм за те, що він кинувся на допомогу пораненому псу.

Неприємна і несподівана правда спливла назовні зовсім випадково! З'ясувалося, що пса звуть Дені, і що «добрий самаритянин», який привів знайду в клініку, насправді був його господарем! Чоловік, якого зовсім недавно вважали героєм, виявився звичайним дурисвітом, який придумав сумну історію!

Правда була куди прозаїчніше. Власник Дені прийшов зі своїм псом у клініку, щоб отримати... безкоштовну медичну допомогу! Власне, заради цього чоловік і розіграв всю цю «комедію» з бездомною собакою, яку він нібито знайшов.

Більш того, господар Дені сам наніс йому поранення! Заради ветеринарної допомоги, яку він не мав можливості сплатити, чоловік зважився піти на низький вчинок, та ще й нашкодив вихованцеві.

Звичайно ж, собаці не відмовили в допомозі, тим більше, що пес дійсно серйозно постраждав. У нього були рани, а також набряки після того, як йому перев'язали мордочку. А що стосується горе-господаря, який виявився ласим до «даровизни», то його чекає суворе покарання.

Шериф вже повідомив про місцеперебування власника Дені, і незабаром він обов'язково постане перед судом. Приголомшені ветеринари досі не можуть прийти в себе після того, що сталося, але щиро раді, що життя вихованця поза небезпекою.

Незабаром славний песик обов'язково видужає, і йому, напевно, знайдуть люблячих господарів!

ukr․media rss
2 months ago
Lignoom.com © 2019