У річці біля Павлополя знайшли вибухонебезпечний арсенал. ФОТО, ВІДЕО
У річці біля Павлополя знайшли вибухонебезпечний арсенал. ФОТО, ВІДЕО

Велику кількість набоїв та снаряди виявили оперативники ДПСУ зі складу Об'єднаних сил. Про це повідомляє пресцентр ОС

Підрозділи прикордонників, уповноважені на здійснення оперативно-розшукової діяльності в районі операції Об’єднаних сил, продовжують фіксувати фактичні дані про правопорушення, що потенційно загрозливі для безпеки цивільного населення Донбасу.

 Цього разу оперативники отримали від місцевих мешканців інформацію, що неподалік села Павлополя в річці можуть бути вибухонебезпечні предмети.

Читайте також: ДСНС відновила вже 454 житлові будинки із початку ООС. ФОТО

Огляд дна річки, в якій купаються і рибалять місцеві мешканці, не зважаючи на попереджувальні знаки "Стоп міни", перевершив усі сподівання. Водолазна група ДСНС після ретельного пошуку підняла один нерозірваний снаряд та чотири артилерійські снаряди з детонаторами, 917 набоїв калібру 5.45 мм, 517 набоїв калібру 7.62х54 мм і 27 набоїв калібру 7.62х39 мм.

На щастя, небезпечні знахідки нікому не завдали шкоди, й постійна взаємодія військовослужбовців Донецького прикордонного загону із цивільним населенням дала позитивний результат – при виявленні одного зі снарядів громадяни одразу сповістили військовослужбовців.

Читайте також: На чолі війська та країни стоїть людина, яка не розуміє війни – Гудименко

За два дні занурень силами ДСНС й оперативників Донецько-Луганського регіонального управління вибухонебезпечні предмети було вилучено.

Нагадуємо: перебуваючи в районі проведення операції Об'єднаних сил будьте пильними та в разі виявлення подібних предметів – у жодному разі не чіпайте їх руками й терміново повідомляйте про знахідку військовослужбовців, поліцію або працівників ДСНС.

uainfo․org rss
1 months ago
Lignoom.com © 2019